Narty – różne typy.

Wydaje się to proste zadanie, aby iść i kupić narty… A wiesz, że zawsze się tak, dlatego, że narty poinformowano o tym, że trzeba, i to, że można go lepiej w zależności od twojego stylu, zdolności, poziom… Ale warto wiedzieć, że różne rodzaje sprzętu, które istnieją na rynku, i tego będziemy rozmawiać z wami dzisiaj, bo jest ich wiele i są one służą do różnych rzeczy. I jak mówili tam… „no cóż, wiem, nie zajmuje miejsca!”.Ale przed tym artykułem wstępnym kluczowe znaczenie dla zrozumienia zmian na narty w ostatnich latach. Gdy styl jazdy się zmienił, tak samo narty, jak to jest logiczne… i pojawił się „carving” narty „Carver”, co pozwala przyspieszyć proces uczenia się w swojej konstrukcji szerzej na końcach, w środkowej części i paraboliczny kształt, co pozwala na wykonywanie zakrętów z mniejszymi dużą pracą i większą wydajnością. Teraz prawie wszystkie narty mają Carver, technologia, za pomocą której pracował bardzo dobrze, i teraz wszystkie znaki były stosowane w różnych modelach nart. Jego wszechstronność i łatwość jazdy, zrobili ich sukces. Są węższe niż te, co proponowano wcześniej, znacznie bardziej rozbudowane i z nimi łatwiej jest zejść na dół po zboczach, przyczyniają się do zakrętów i zejście pochylenie w kierunku śnieg, i wykonane dla każdego sportowca-amatora, to tak, należy wybrać jazda na nartach, ten typ jest bardziej odpowiedni w zależności od ich parametrów technicznych i poziomu jazdy na nartach.

narty
Następnie mówiliśmy o niektórych typów wyciągów i ich podstawowe funkcje i dane techniczne. Po pierwsze, mówiliśmy o narciarskich mistrzów, dobrze, Racing, Slalom, Gigant albo Супергиганте, są te, które są używane na zawodach i rzadko używamy, nas, jako użytkowników-amatorów, warunkami ich znacznie więcej technicznych i ciężkie. Wyścig jest węższy w centrum, Slalom krótszy, i Olbrzym coś więcej.Teraz można znaleźć tak zwane Uniwersalne narty „All Condition”, które wykorzystują zarówno mężczyźni, jak i kobiety, które są w pełni uniwersalne, pasują prawie do każdego poziomu i powierzchni. To narty na ręce, skuteczne zakręty, stanęli na torze, a także, aby wyjść poza granice, w śnieżnej sztywne lub wiosenne… narty dla narciarzy z poziomem nartach w narty różnych regionach i na powierzchniach.

Narty dla dzieci

I jeśli widzieliście na stokach ktoś na nartach, mini-narty, nie myśl, że złapał swojego syna, aby zrobić kilka tras… Nie nie. Te tak zwane Big Foot, są narty znacznie krótszym, niż zwykłe (około 95 cm), bardzo wygodne i łatwe do noszenia, jeśli nie jesteś ekspertem narciarz. Ale należy pamiętać, że one również są mniej stabilne i, że nie są w stanie wykonywać te same funkcje tradycyjne narciarski. Bardziej nadaje się do rozrywki i zabawy schodząc na stokach bardziej, że nauczyć się lub doskonalić się w nartach.Jeśli podoba ci się w górę, niż w dół, można zaproponować cały jeśli chcesz na narty backcountry. Są one lżejsze i pięty wypaść z mocowań, aby wspiąć się na spotkanie na najwyższym szczeblu z nimi (z wykorzystaniem materiałów, które zapobiegają jazda na nartach zjechać w dół) i usunięty i ponownie zainstalowany, aby zejść na nartach w stylu wolnym i zupełnie niepodobny na nartach desdenso. Na tej linii znajduje się również nartach Telemark, gdzie mocowania pozwalają również uwolnić się od siebie, i z którymi schodzimy z góry, zginając kolana, w każdy zakręt.

Wreszcie, chcemy opowiedzieć o narty bardziej popytu szalonych utworów, młodych (i nie bardzo jóveness), które lubią chodzić trochę więcej, do granic możliwości, i jeździć z swój własny styl, styl wolny… To się nazywa narciarstwo akrobatyczne i praktykowane z nartami tzw. Free Style i tabel, do jazdy na nartach w Snowpark lub Halp-Pipe, co to za utwór tradycyjnej. Jego główną cechą jest jego duża wysokość, co zapewnia stabilność, które są krótsze i podwójne łopatki łuk w górę, czyli na równi z przodu, z tyłu, co pozwala na narty do przodu / do tyłu, pominąć i dać obrotów, pada w śnieg twarzą lub plecami, na nartach poza tras… (choć nie jest to zalecane…). Są one przeznaczone dla narciarzy z wysokim poziomem jazdy na nartach i robić co im się podoba „piruety”.

Ach! I nie zapominamy narty dla kobiet, tak, tak, bo ich warunki fizyczne są różne i ich potrzeby też. Dlatego, to narty są bardziej lekkie, z mocowaniami również mniej ciężkie, z centrum, najbardziej rozwiniętego w tabeli i, oczywiście,… konstrukcji, przeznaczone specjalnie dla nich! znacznie bardziej kobiece i z serigrafías, przeznaczonych specjalnie dla nich. Jakie małe w domu? Bo dla nich to narty junior, logicznie małe i lekkie, aby stymulować uczenie się dzieci.Jeśli podobał ci się ten narty artykuł… – i zrób to!