Ferie w ciepłych krajach

Grecja pełne legend i opowieści, i Halkidiki nie jest wyjątkiem. Tak, istnieje opinia, że na terenie półwyspu było walk bogów i tytanów na ziemię. Bogowie nie mieli dość sił, aby pokonać szokujące potwory, i tylko w nich, Hercules może mieć z nimi do czynienia.

Gorące wycieczki

Gorące wycieczkiDziś Halkidiki jeden z najbardziej rozwiniętych kurortów w Grecji. Przyjeżdżają tu turyści, którzy są głodni do przyjemnego wypoczynku w czystym wybrzeżu ciepłego morza. Lokalne atrakcje nie pozostawi nikogo obojętnym. Istnieje wiele zabytków starożytnej kultury starożytnej, atrakcyjnych krajobrazów górskich, rozwinięte infrastruktury. Halkidiki doskonałe miejsce do rodzinnego wypoczynku.

Jeśli dzieci nie ceny tych starożytnych miejsc, mogą korzystać raz w sąsiedni park wodny, który może pochwalić się wspaniałą obiektów, pokaz slajdów i jeździć, aby utrzymać ich w niewoli w drugiej połowie dnia na Halkidiki świąt. Saloniki Grecja, dał niektóre z jego największych muzyków, artystów, poetów i filozofów, co czyni go jedną z głównych atrakcji dla miłośników kultury. Oprócz festiwalu filmowym w Salonikach, jest imponujące historyczne miejsca – ze słynnych bizantyjskich kościołów, które zajmują miejsce na majestatycznych wykopaliska Rzymskiego forum, wszystkie atrakcje na Halkidiki, które będą wspierać szczęśliwy kulturalny spektakl.

Kiedy najlepiej wybrać się na wakacje na Chalkidiki ? Sezon wypoczynku na półwyspie Chalkidiki rozpoczyna się w maju i trwa do września. W lipcu i sierpniu temperatura powietrza загријава do + 35 ° C, jednak to nie przeszkadza turystów, aby czuć się komfortowo z powodu suchego klimatu tego obszaru. Opady deszczu w lecie rzadkie zjawisko tutaj. Nawet silne upały nie wpływa na piękno przyrody półwyspu, wszystko jest zielone. Górski zakres chroni ośrodek wczasowy od wiatrów, przyczyniając się do temperatury do +23 stopni.

Udany wypoczynek z dziećmi

Udany wypoczynek z dziećmiJesteś rozpieszczany, jeśli chodzi o muzea i galerie, a także muzeum Archeologiczne i Muzeum kultury bizantyjskiej musi, oczywiście, aby zobaczyć tych, którzy są zainteresowani w długiej historii. Jeśli masz silne zainteresowanie mitologii greckiej górze Athos, warto odwiedzić – podobno on skał, że grecki bóg Athos wrzucony w morze w walce z Posejdon, warto tylko widokiem.

Półwysep Chalkidiki rozciąga się na trzy długie palce w morze Egejskie, wszystkie bujne lasy i pokryte białymi piaszczystymi zatoce. Kassandra – półwysep z żywą infrastrukturą, nie jest zajęty, ale tutaj znajdziesz najbardziej efektowne kurorty i miejscowości z najlepszymi restauracjami i barami, a wiele z najlepszych miejsc do wypoczynku na półwyspie Chalkidiki. Ma piękne, białe, piaszczyste plaże i najlepsze na wycieczkę, a Atos znany starożytnym społeczeństwie Athos.

W maju, trochę chłodno, ale woda w morzu jest już wystarczająco ciepłe, aby spędzić na plaży cały dzień. Koniec września charakteryzuje się zimnych wieczorów może czasami deszcz lub wieje lekki wietrzyk. Niemniej jednak, nadal zajęty latem. To popularny wśród Greków, i rezerwować z wyprzedzeniem – nawet jeśli planujesz pobyt w jednym z wielu obozów w lub w apartamencie lub willi z własnymi.

Podróż w w dużej szukałem w lecie, kiedy byli tutaj do dyspozycji najlepsze warunki do wypoczynku. Koszt podróży zależy od warunków lotu i pobytu, sezonu, ilości osób, czasu trwania pozostałych. Dla tych, którzy na półwyspie po raz pierwszy, pełny bony są idealne. Turystyczno personel nie trzeba nic martwić, bo cena obejmuje odbiór dokumentów, loty, noclegi, gastronomia, rozrywki.