Aktywny wypoczynek na wycieczce

Pomimo blisko i porównywalnych urody na greckich wyspach, ten region wybrzeża dotyczące tych co do wielkości odwiedzających. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się najbardziej znane dla pielgrzymów i tych, którzy szukają historyczne skarby, tak, że jego rozwój był ograniczony, i wydaje się, że w dużej mierze nienaruszone. Aby zaoszczędzić pieniądze na kupon, możesz korzystać z usługi wczesnej rezerwacji lub chwycić za paliwo. Na początku i na końcu sezonu spadła cena wypoczynku w Halkidiki, większość biur podróży oferuje wycieczki z przewodnikiem, bardzo korzystne ceny, przeprowadzają różne akcje i promocje.

Rodzaje wypoczynku

Rodzaje wypoczynkuPółwysep Chalkidiki-to doskonałe miejsce na relaksujący wypoczynek. Podróżni przyjeżdżają, aby odpocząć i przejść na emeryturę. Tutaj często turyści z dziećmi. Najważniejsze jest to rozrywka na wsi, oczywiście plaże. Niemniej jednak, można świetnie spędzić czas w mieście, do pracy, na zakupy, odwiedzić ciekawe miejsca, podziwiać piękno tutejszej przyrody.

Halkidiki doskonałe miejsce do wiosny, temperatura wody w wysokie nastolatkami i temperatura około 20 stopni. A miejscowości bujny, zielony i pokryte dzikimi kwiatami. Większość plaż na półwyspie Chalkidiki położony jest na wschodnim wybrzeżu serca kasandra, a Sanki-jest to ścisłe centrum, z najlepszych klubów nocnych, a Skała innego.

Jak i najpiękniejsze plaże, są stare mozaiki, jakie kiedykolwiek odnaleziono w Grecji, na wykopaliskach. Ma i pięknej starej wsi. Trwałe wnętrze również wspaniały teren do badania, czy chcesz wybrać się na spacer lub wybrać się na spacer. Rejs na Athos.

Na terenie greckiego znajduje się słynny klasztor i klasztor – Święta Góra. Może go odwiedzić tylko mężczyźni turyści, kobietom nie wolno było wejść. Na spacery wokół wysp wymagane jest specjalne zezwolenie, które jest bardzo trudne do uzyskania. Można udać się w rejs do wybrzeży Święta Góra na jednym pokładzie. Cieszy się dwa razy dziennie i zaprasza turystów, aby poznać sposób życia miejscowych mnichów, aby podziwiać piękne krajobrazy dziewiczej przyrody, zobaczyć kopuły klasztorów i kościołów.

Co robić i co zobaczyć

Co robić i co zobaczyć Istnieje wiele możliwości, oprócz wypoczynku z widokiem. Wycieczka z łodzi z półwyspu na górę Athos – widoki są niesamowite, można zobaczyć szeregi bizantyjskich skały nad wodą i życia morskiego poniżej. Nasz wybór najlepszych miejsc do wypoczynku w Halkidiki oferuje coś dla każdego, czy szukasz niedrogi hostel, ośrodek lub romantyczny schronienie.

Najlepsze plaże na półwyspie Chalkidiki. Wille i apartamenty posiadają własne baseny, hotel posiada własny pół-prywatna plaża. Pięknie urządzony hotel, przekształcony z tradycyjne kamienne domy, z doskonałą restauracją, ten kompleks posiada również rodzin, jak bardziej przestronne mieszkania, niż dla zwykłych pokoi hotelowych. W ten sposób do szerokiego grona hoteli na całym półwyspie Chalkidiki zachęcamy do zapoznania się z majątkiem, z naszym partnerem. Oprócz dziesięciu pokoi, hotel ma dwa apartamentów rodzinnych.

Morzu egejskim woda pozwoli ci zanurzyć się w zabawy i fascynującego podwodnego świata. Na półwyspie znajduje się kilka centrów nurkowych, które oferują, aby obserwować podwodną florą i fauną, a ona jest bardzo bogata i różnorodna. To doskonała rozrywka dla profesjonalnych nurków. Dla początkujących pomoże w opanowaniu podstaw tego instruktora do wypoczynku. Można wypożyczyć sprzęt do nurkowania i cieszyć się fantastycznym środowisku podwodnym. Można również zrobić kilka zdjęć pod wodą, łapać chwile, ośmiornice, homary, kolorowe ryby.

Znajdź najlepsze propozycje na wakacje na Chalkidiki teraz. Ciepłe słońce, wspaniałe plaże, ukryte zatoczki, miga błękitne morze i przyjazny tawerna – możesz cieszyć się to wszystko i wiele więcej na wakacjach na półwyspie Chalkidiki. Halkidiki składa się z trzech półwyspów Cassandra, – Święta Góra – rozciąga się od północnej Grecji do morza Egejskiego. półwysep Kassandra z piaszczystymi plażami graniczy spokojny i płytkich wód, dom w miejscowości Chanioti i ośrodki narciarskie, Sanki i. Centralny „ząb” z więcej niż typ dziki, porośnięte sosnowym lasem, trudno dostępnych terenach i ustronnych piaszczystych zatoczek, stworzyć idealny teren dla pieszych i rowerzystów.